Hisense Gorenje 657682 koeler/ventilator motor - ventilator A6-H3S keli B10 eenheid

Product: Hisense Gorenje 657682 koeler/ventilator motor - ventilator A6-H3S keli B10 eenheid
Origineel
product
Merk: Hisense Gorenje
Hisense Gorenje 657682 koeler/ventilator motor afbeelding 1
Hisense Gorenje 657682 koeler/ventilator motor afbeelding 2
Hisense Gorenje 657682 koeler/ventilator motor afbeelding 3
€ 43,78
Op voorraad

Levertijd 1 tot 2 dagen

Pasgarantie? Controleer of dit product geschikt is voor jouw apparaat. Meer dan 2.231 geschikte apparaten.

15 miljoen+ onderdelen direct leverbaar

Klanten geven een 9,0 (112.461 beoordelingen)

TrustedShops logo Kopersbescherming door TrustedShops

Past perfect of geld-terug-garantie

Gratis achteraf betalen (Klarna)

Veilig betalen met iDEAL Veilig betalen met Achteraf betalen Veilig betalen met PayPal Veilig betalen met Creditcard Veilig betalen met Apple Pay Veilig betalen met Google Pay

Productomschrijving

Deze originele koeler/ventilatormotor met het origineelnummer 657682 is geschikt voor koelvriescombinaties en koelkasten van merken zoals Belling, Sauter, Küppersbusch, Panasonic en Asko. Deze lüfter A6-H3S keli B10 einheit zorgt voor een efficiënte luchtcirculatie binnen jouw apparaat, wat essentieel is voor een goede werking en koeling. Dit product is een betrouwbaar electromechanisch onderdeel dat bijdraagt aan de optimale prestaties van jouw koelapparatuur. Twijfel je of dit de juiste motor is? Neem contact op met onze klantenservice.

Productspecificaties

Fabrikant
Hisense Gorenje
Product type

Origineel - Dit product wordt geproduceerd door de originele product fabrikant en heeft originele kwaliteit.

Fabrikantnummer

657682

Fabrikantomschrijving

Ventilator A6-H3S keli B10 eenheid

Productcategorie
Electromechanische component > koeler/ventilator motor
Apparaat merk(en)

Airlux, Asko, Baumatic, Behi, Belling, Bosch, Brandt, DeDietrich, Dominox, Fagor, Foster, Franke, Frasa, Fulgor, Glemgas, Gorenje, Koerting, Küppersbusch, Magic Line, Offenberg, Oranier, Panasonic, Pelgrim, Rosenlew, Sauter, Sharp, Sibir, Smeg, Thomson, Upo

Apparaat soort(en)

Koelkast, Koelvriescombinatie

Productnummer
0091044936
Veiligheidsinformatie

Heb je een vraag over Hisense Gorenje 657682 koeler/ventilator motor?

Stel een vraag over dit product